Roosi Deodorant 100ml Weleda

12,60 

Laost otsas

Kood: 5375 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tsitrusdeodorant Weledalt on looduslik värskendaja, mis neutraliseerib ebameeldivad kehalõhnad. Sa tahad teha oma kehaga koostööd, mitte töötada selle vastu. Piserda end üle loodusliku tsitruse aroomiga ja tunne selle värskust oma kehal.
Weleda tsitruse deodorant sisaldab ergutavat tsitruse ja apelsini eeterlikku õli, mis värskendab ja aitab neutraliseerida kehalõhnu. Nahk saab jätkuvalt hingata, kuna looduslikud koostisained ei sulge poore. Väga mahe ja nahasõbralik deodorant hoiab ära ebameeldiva lõhna ilma keha funktsioone takistamata.

Värskendava, jahutava ja mõnusa tsitruselõhnaga, mis neutraliseerib ja ennetab kehalõhnu. Dermatoloogiliselt testitud. Ei sisalda alumiiniumsoolasid, ei ummista poore.

KOOSTIS
Alkohol, vesi, looduslike eeterlike õlide segu, sidruniõli.

Alcohol Water Limonene Fragrance Citrus Limon (Lemon) Peel Oil Linalool Geraniol Citral Farnesol