Rahulik uni+melatoniin 30tbl Pharma Lead

20,01 

6 laos

Tootekood: 8276 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Rahulik Öö + Melatoniin

Aitab kaasa uinumise aja vähenemisele. Normaalse une säilitamine. Kiire toime ja subjektiivse lennuaegse hilinemise tunde leevendamine.

Täielik koostis, mis sisaldab 1,5 mg lühitoimelist melatoniini ja 1,5 mg melatoniini aeglaselt vabanevates graanulites, mis on rikastatud ravimtaimedega, mis on ideaalsed toote tõhususe suurendamiseks.

Koostisosad, mis aitavad:

  • uinumiseks kulunud aja vähenemine (melatoniin *)
  • subjektiivse lennuaegse hilinemise tunde leevendamine (melatoniin *)
  • närvisüsteemi normaalne toimimine (biotiin *)
  • normaalne psühholoogiline funktsioon (biotiin *)

Koostis sisaldab aminohapet L-trüptofaani, mis muundub ajus serotoniiniks, aidates kaasa normaalsele unele. Lisaks sisaldab see passifloorat, magnooliat, palderjani ja safranit, ürte, mis on tuntud oma rahustava toime poolest

Kogus annuse kohta: 1 kapsel. L-trüptofaan 5 mg, Pantoteenhape (Kaltsium-D-pantoteenaat) 3 mg, Melatoniin 1,5 mg, Melatoniini ajas vabanevad graanulid 1,5 mg, Biotiin 10 mcg Magnolia Officinalis Rehder et Wilson., koor, värske külmkuivatatud 25 mg, Safran (Crocus sativus L.) värskelt külmkuivatatud 1 mg, Passiflora incarnata värskelt külmkuivatatud 100 mg, Palderjan officinalis värskelt külmkuivatatud 100 mg.

Netokogus: 30 püsivat toimeainet vabastavat vegankapslit

Manustamine: 1 Kapsel päevas
Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikke eluviise.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ellipse ellipse-2

Liitu meie uudiskirjaga