Sisene Registreeru

Logi sisse

Kasutajanimi *
Salasõna *
Jäta mind meelde

Loo konto

(*) tärning märgitud väljad on kohustuslikud
Ees- ja perenimi *
Kasutajanimi *
Salasõna *
Korda salasõna *
E-post *
Korda e-posti *
Mulla 6a
E-R 10-19 L 11-16
Tel. 6738 318
Kategooria: Kehahooldustooted
Tootja: Leiger OÜ
Tootekood: E-MUDA-300
EAN:

Ravimuda 300ml Leiger OÜ


9,70 €
/ TK
Mulla 6a >1tk
Likes to 1 people
Toote kirjeldus

Hiiumaa Käina lahe  ravimuda on unikaalse mineraalsete ja orgaaniliste ainete kooslusega 100% naturaalne meremuda, mida kasutatakse erinevate haiguste raviks, ennetamiseks ja kosmeetilistel eesmärkidel. Käina lahe ravimuda on Eesti ravimudadest kõige puhtama koostisega ja kõige mineraalsem ning ei sisaldada kahjulikke lisandeid.

KASUTATATKSE MEDITSIINIS, KOSMEETIKAS, SAUNAS JA MASSAAŽIS.
MEDITSIINIS:
. reumaatilised haigused
. kroonilised liiges-lihasaparaadi põletikud
. lülisamba haigused
. lihasatroofiad
. traumade ja lõikuste järgsed liited ning armistumised
. kroonilised nahahaigused (psoriaas, ekseem)
. mõned kroonilised naistehaigused (emaka-ja munasarjade kroonilised põletikud, viljatus
. menopausi vaevuste leevendamine)
. mõned kroonilised sisehaigused (haavanditõbi, maksa-ja sapiteede ning sooltepõletikud)
Vastunäidustused: Muda ei sobi eelnimetatud haiguste ägedas faasis, palavikuhaiguste, kasvajate, verehaiguste, südame puudulikkuse II-III astme, raseduse, mõnede neeruhaiguste, vaimuhaiguste, tuberkuloosi korral. Kahtluse korral küsida nõu arstilt.
KOSMEETIKAS:
Mudamask omab suurepärast nahka sügavpuhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, et nahk saaks tagasi oma sära ja elujõu.
SAUNAS:
Ravimuda toime saunas tugevdab organismi vastupanuvõimet, stimuleerib immuunsüsteemi ja rakkude elutegevust. Tasakaalustab naha bioloogilisi protsesse, noorendab nahka ja hoiab selle niiskustaset. Leevendab liigeste- ja lihasvalusid.
MASSAAŽIL:
Lisaks raviomadustele soojendab mudaprotseduur kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiks ette valmistatud, soojad ning pehmed. Massaaži tulemusel imenduvad ravimuda toimeained sügavamale kehasse.

Koostis: 100% sertifitseeritud meremuda, mille veesisaldus (% märjas mudas) 65-75 ja pH 6,9-7,5. OÜ Eesti Geoloogiakeskuse sertifikaat nr. 03 Käina lahe ravimuda omaduste kohta, Keskkonnaministeeriumi kaevandamisluba KMIN-076. Toote säilivusaeg 12 kuud pakendamiskuupäevast. Hoida temperatuuril 4-15 kraadi.
NB: Toote avamisel enne kasutamist muda segada ühtlaseks massiks.
Pakendi avamisega võib kaasneda meremuda spetsiifiline lõhn.